• +420 603 495 229
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Předškoláci

Předškolní věk zahrnuje období přibližně mezi 4. a 7. rokem. Bývá zcela oprávněně nazýván kouzelným obdobím v životě dítěte, předchází jeho nástupu do školy a z hlediska jeho vývoje je mimořádně významné. Je to doba velkého rozvoje fantazie, touhy po vyprávění, hraní i dětské společnosti. Dochází k rozvoji pohybové, intelektové i citové oblasti, pozorujeme rozvoj sluchového i zrakového vnímání, velké pokroky v jemné motorice a v neposlední řadě v té nejobtížnější oblasti, jakou je řeč. Děti nás často překvapí schopností vyjádřit i velmi složité myšlenky. Všem těmto oblastem se věnujeme v našich publikacích, které naleznete níže.

Image

Předškolní příprava

Publikace Hola, hola, škola volá! nebo Brzy půjdu do školy nabízejí různé úkoly a hry pro utváření správných matematických představ, pro rozvoj vnímání, myšlení, představivosti a tvořivosti, ale i pro zlepšování jemných motorických schopností, tedy vše, co dětem usnadňuje nástup do první třídy.

Image

Cizí jazyky

Zábavnou formou, pomocí písniček, básniček, přitom bez potřeby znalosti čtení a psaní se mohou učit i základům prvního cizího jazyka. Toto pojetí nabízí naše publikace angličtiny Angličtina pro nejmenší a Anglické písničky pro kluky a holčičky.


Image

Ostatní

Hudebně pohybová výchova, zpěvník DO-RE-MI a tituly plné jednoduchých říkanek a písniček podporují u dětí přirozenou radost z pohybu a cit pro rytmus, pomocí pohádek a příběhů pak jejich fantazii a představivost. Etikadlo vede i k osvojování hygienických a společenských návyků.

Image

Hudebně pohybová výchova pro předškoláky

Jde o soubor námětů na elementární taneční pohyby postaviček
z pohádek i ze skutečného života. Uskutečňování hudebně pohybového projevu v tomto pojetí přináší dětem nevšední zážitek a probouzí v nich představivost a fantazii...

Tituly pro předškoláky


Angličtina pro nejmenší
(CD)

Podrobnosti


Angličtina pro nejmenší
(učebnice)

Podrobnosti

Brzy půjdu do školy
Podrobnosti


Anglické písničky
pro kluky a holčičky
(pracovní listy)

Podrobnosti


Hola, hola, škola volá!

Podrobnosti

Etikadlo
Podrobnosti


Anglické písničky
pro kluky a holčičky
(omalovánky)

Podrobnosti


Pohádkový slovníček

Podrobnosti


Naši ptáci

Podrobnosti


Anglické písničky
pro kluky a holčičky
(CD)

Podrobnosti


Hudebně pohybová výchova

Podrobnosti


Zpěvník DO-RE-MI 1

Podrobnosti